Де в Україні найпростіше знайти роботу – НОСІВКА СЬОГОДНІ

Де в Україні найпростіше знайти роботу

Одесу і Львів торік визнали кращими містами для ведення бізнесу, Вінницю і Харків — найзручнішими для життя. Україна – в тренді розвинених країн, де необов’язково їхати у столицю, щоб знайти роботу і добре жити. Фахівці Work.ua підрахували кількість вакансій на тисячу жителів у різних регіонах.

Це не суворі розрахунки, які показали б точні дані, адже оголошення про роботу розміщують не тільки на профільних сайтах, а і в соцмережах, газетах або шукають співробітників через знайомих. Але тенденцію можна простежити.

Інші міста можуть бути зручнішими для життя, а працевлаштуватися в Києві все одно простіше. У столиці розміщені найбільші компанії країни, та й державні відомства зосереджені тут же.

На другому місці — Дніпро. Близькість до зони бойових дій місту не заважає, а допомагає: сюди найчастіше переводять бізнес донецькі і луганські підприємці. Хоча і без цього Дніпро був економічно активним. За даними Держкомстату, в місті зареєстровано більше підприємств, ніж у всій Полтавській або Херсонській області — тож і вакансії з’являються частіше.

У Львові набагато більше вакансій на 1000 осіб, ніж у Тернополі, в Одесі — в два рази більше, ніж у сусідньому Миколаєві. Міста-мільйонники створюють більше робочих місць і підштовхують розвиток інфраструктури. Зручність міста не так важлива: якщо там живе багато людей і вигідно вести бізнес — будуть і робочі місця.

Виняток — Запоріжжя і Харків. У цих двох містах знайти роботу важче, ніж, наприклад, у Рівному чи Івано-Франківську.

Знайти роботу складно в Чернігові та Ужгороді. У Чернігові вакансій в 4 рази менше, ніж у Києві. Недалеко пішли і Суми. Незважаючи на туристичний і торговий потенціал регіонів, у Чернівцях та Ужгороді знайти роботу важче, ніж у сусідніх обласних центрах.

Наявність робочих місць — важливий фактор успішності будь-якого міста, адже якщо можна знайти роботу вдома, більша частина людей не буде їхати в Київ чи інші великі міста.

У розвинених країнах, крім столиці, є й інші промислові, наукові та культурні центри — наприклад, Мюнхен і Гамбург у Німеччині, Нью-Йорк і Бостон у США. Це дозволяє уникнути перенаселення столиці і появи “депресивних” регіонів. В Україні розвиток різних частин країни допоможе ще і знизити еміграцію, адже часто людей їхати за кордон штовхає неможливість знайти роботу.

Джерело: Сегодня

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*