На Чернігівщині незаконно присвоїли хлібоприймальне підприємство, вартістю понад 1,2 млн гривень – НОСІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині незаконно присвоїли хлібоприймальне підприємство, вартістю понад 1,2 млн гривень

Органами прокуратури вивчено питання законності передачі у власність приватної структури майнового комплексу загальною площею майже 14 тисяч м кв. та балансовою вартістю 1,2 мільйони гривень, що до цього перебував у користуванні державного хлібоприймального підприємства, майно якого є державною власністю.

Встановлено,  що службові особи органу місцевого самоврядування зловживаючи  владою, всупереч інтересам служби вчинили дії по передачі державного майна у власність приватної структури, повідомляє ЧЕРНІГІВ.

Так про зміну правового режиму майна, при наявності заборони на його приватизацію у 2011 році прийнято рішення, яким передано у приватну власність державне майно, розпорядником якого є Кабінет Міністрів України.

Зважаючи на те, що злочинними діями службових осіб органу місцевого самоврядування державі завдано істотної шкоди, прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

З метою усунення порушень вимог законодавства, прокуратурою області в інтересах Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України направлено відповідний позов з вимогою визнати недійсним та скасувати рішення виконавчого комітету міськради 2011 року, а також свідоцтво на право власності на об’єкти нерухомого майна, видане приватній структурі.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*