Порнографія в інтернеті позбавляє дітей дитинства – НОСІВКА СЬОГОДНІ

Порнографія в інтернеті позбавляє дітей дитинства

За даними нового дослідження, більшість дітей стикається в інтернеті з порнографією вже в ранньому підлітковому віці.

Як з’ясували вчені Міддлсекського університету, близько 53% дітей у 11-16 років бачили порнографічні сцени в інтернеті, причому 94% з них зіткнулися з ними до 14-ти років.

Один із висновків цього дослідження, проведеного на замовлення благодійної організації NSPCC (Національне товариство захисту дітей від жорстокого поводження) і уповноваженого у справах дітей в Англії, полягає в тому, що тінейджери в результаті цього стають нечутливими до порнографії, і головне завдання полягає в тому, щоб убезпечити дітей в інтернеті.

Вчені опитали 1001 дитину віком від 11 до 16 років і з’ясували, що серед 15-16-річних 65% бачили порнографію, а з 11-12-річних – 28%.

Також стало зрозуміло, що найчастіше діти наштовхувалися на подібний матеріал випадково (28%), наприклад, у спливаючому рекламному вікні, а не шукали його навмисно (19%).

Більше 75% опитаних дітей (87% хлопчиків і 77% дівчаток) зізналися, що порнографія не допомогла їм зрозуміти те, що сексуальні відносини слід розпочинати з обопільної згоди, і велика частина хлопчиків – 53%, і 39% дівчаток дійшли висновку, що саме порнографія і відображає реальні сексуальні відносини.

Переглянуті порнографічні сцени також вплинули на те, як діти моделюють свою власну поведінку: більше третини опитаних (39%) 13-14-річних і 20% 11-12-річних хлопчиків сказали, що хочуть повторити те, що бачили в інтернеті.

Дослідження також виявило:

  • Навмисно порнографію в інтернеті частіше дивляться хлопчики, ніж дівчатка.
  • 135 (14%) опитаних сфотографували себе в голому або напівоголеному вигляді, а з них трохи більше половини (7% від загальної кількості опитаних) надіслали або показали цю фотографію комусь ще.
  • З тих, хто бачив порнографію в інтернеті, 38% вперше зіткнулися з нею на ноутбуку, 33% на мобільному телефоні і 24% – на настільному комп’ютері.
  • Трохи менше 60% дітей і підлітків, які взяли участь в дослідженні, повідомили, що вперше зіткнулися з порнографією вдома; 29% – в гостях у друга/подруги.

Дані цього звіту оприлюднили через тиждень після того, як експерти, виступаючи перед парламентською комісією з прав жінок і рівності, розповіли про те, що школярки тепер носять під шкільними спідницями шорти, щоб уникнути сексуальних домагань.

Експерти також попередили, що інтернет-порнографія дає дітям спотворені і неприйнятні уявлення про секс та інтимну близькість.

Джерело: ВВС Україна

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*