Правоохоронці Чернігівщини розшукують злочинця – НОСІВКА СЬОГОДНІ

Правоохоронці Чернігівщини розшукують злочинця

Поліцією Чернігівщини розшукується підозрюваний у вчиненні крадіжок грошей, цінностей та особистих речей у жінок, з якими він знайомився через Інтернет, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на ГУНП в Чернігівській області.

Підозрюваний — чоловік кавказької зовнішності віком 35-40 років, спортивної статури, зростом 175-180 см, представляється Давид Мамедов. Має чорне коротке волосся, на правому передпліччі – татуювання.

18 червня підозрюваний зустрівся із чернігівкою, яка після випитого коктейлю, приготованого зловмисником, знепритомніла. За цей час він украв у неї вироби з жовтого металу – ланцюжок, кулон, сережки, 2 каблучки.

23 липня у чернігівки зник автомобіль “Нісан”, припаркований біля будинку, в якому вона із наглядно знайомим Давидом знімала квартиру на ніч. Жінка підозрює в крадіжці цього чоловіка, з яким вона познайомилась на сайті знайомств.

13 листопада підозрюваний напоїв чергову жертву на орендованій квартирі (ймовірно коктейлем із клофеліном), після чого жінка заснула, а зловмисник викрав мобільний телефон “Prestigio”, 300 гривень, банківські картки, вироби з жовтого металу (каблучку, хрестик, ланцюжок, пару сережок).

16 листопада зловмисник за аналогічною схемою викрав у чернігівки вироби із металу жовтого кольору (сережки, обручку, кулончик), мобільний телефон та банківські картки, з яких в подальшому було знято 14670 гривень.

21 листопада злодій-альфонс після споювання заявниці снодійним скоїв крадіжку 2000 гривень, мобільного телефону “Lenovo” та виробів із металу жовтого кольору – двох браслетів, ланцюжку, сережок, персня, 5 обручок, ланцюжку з хрестиком.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце перебування підозрюваного, просимо повідомити кримінальну поліцію за телефоном (0462)619-911 або 102.

Не залишайтеся байдужими.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*