У Китаї видають кредити під заставу інтимних фото – НОСІВКА СЬОГОДНІ

У Китаї видають кредити під заставу інтимних фото

У разі неповернення позики кредитор може опублікувати фотографії.

На тлі розвивається видачі кредитів онлайн в Китаї почали видавати кредити з особливим видом забезпечення: в разі, якщо позичальник не зможе вчасно і повністю виплатити суму, кредитор опублікує в мережі його інтимні фотографії, передає TJ.

Дівчат-студенток просять надіслати фотографію голяка разом зі своїм паспортом. В обмін онлайн-кредитори видають їм позики на тисячі юанів. У разі, якщо студентки відмовляються виплачувати кредит, позичальники загрожують відправити знімки батькам або опублікувати їх в соцмережах, повідомляє Quartz з посиланням на китайське видання South Metropolis Daily.

Одна зі студенток, яка назвалася Лі Лі, взяла в борг 500 юанів (близько 2 тисяч гривень) під 30% в тиждень у кредитора на платформі Jiedaibao, якою володіє фонд JD Capital. Чи Лі вирішила взяти нові позики, щоб виплатити старі, і в підсумку виявилася повинна порядку 55 тисяч юанів (220 тисяч гривень). Тепер її кредитор загрожує опублікувати її інтимні знімки.

Інша студентка відправила інтимне відео в обмін на позику в 10 тисяч юанів (37 тисяч гривень). Скріншот повідомлення з погрозами, відправленого їй кредитором, широко розійшовся по китайським ЗМІ: ситуацію додатково посилило те, що дівчина нібито брала кредит на аборт після небажаної вагітності.

Джерело: Сегодня

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*