У власному будинку ледь не згорів 19-річний хлопець – НОСІВКА СЬОГОДНІ

У власному будинку ледь не згорів 19-річний хлопець

4 серпня о 13:20 до Служби порятунку “101” у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні, що у райцентрі по вул. Сенько. На місце пригоди прибуло відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. Оцінивши обстановку, зокрема щільність забудови, поширення вогню на поруч розташований сінник та відсутність поруч розташованих вододжерел, рятувальники запросили додаткові сили і засоби у складі ще двох відділень. Загалом до ліквідації пожежі було залучено 12 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки, повідомляє СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ.

Вогнеборцям доводилось їздити заправлятись водою за 800 метрів до річки Ревна. Оперативними діями пожежу о 13:30 було локалізовано, а о 14:30 остаточно ліквідовано. Причиною її виникнення послужила відсутність протипожежної розділи між опалювальною піччю та дерев’яними конструкціями горища.

Під час спроб загасити пожежу власноруч, отримав термічні опіки ІІ-ІІІ ступенів 19-річний син господарки будівлі. Його каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до районної лікарні. Вогнем знищено літню кухню та 0,5 т сіна.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*