Українські правоохоронці перейматимуть досвід у поліцейських Чеської республіки – НОСІВКА СЬОГОДНІ

Українські правоохоронці перейматимуть досвід у поліцейських Чеської республіки

14 червня, на базі Національної Академії внутрішніх справ України розпочався міжнародний семінар. Впродовж трьох днів фахівці з Чеської Республіки навчатимуть українських поліцейських основам перемовної діяльності з громадянами у повсякденному житті та під час мирних зібрань.

Під час зустрічі з українськими працівниками патрульної та превентивної діяльності закордонні делегати розповіли про особливості в організації роботи чеської поліції. Зокрема, в Чеській Республіці служать 40 тисяч поліцейських і ще 9 тисяч цивільного персоналу. Так само, як і в Україні, поліція є цілком аполітичним органом і, насамперед, притримується девізу «Допомагати і захищати!». На думку європейських партнерів, основною зброєю поліцейського для допомоги й захисту суспільства мають стати комунікативні навички.

«Ми застосовуємо найсильнішу зброю – це слово. В умовах реформи поліції ми завжди будемо застосовувати усі можливі комунікативні засоби, перш ніж вдаватися до застосування сили», – зазначив керівник правоохоронного компоненту Європейської Місії Удо Мьолер.

Чеські партнери наголосили на тому, що для них важливо взаємодіяти із громадою. Зокрема, спілкування з пресою – це невід’ємна частина роботи чеської поліції.

«У нас є система прес-секретарів, які діють у кожному підрозділі. Саме вони є гарантом того, що робота поліції висвітлюється правильно. Ми, поліцейські, також ходимо на медіа-заходи і спілкуємося із пресою, але при цьому пам’ятаємо, що можемо говорити тільки те, у чому ми підготовлені дати відповідь», – зазначив заступник начальника Головного Управління поліції громадського порядку Чеської Республіки Антонін Кремл.

Закони про поліцію Чеської республіки та України подібні тим, що у них зазначено: правоохоронці зобов’язані захищати права і свободи людини. На думку українських поліцейських, виконувати цей обов’язок можна шляхом перевиховання суспільства, тобто прямого діалогу з ним.

Міжнародний семінар триватиме на базі Національної академії внутрішніх справ до 16 червня. Потому його українські учасники – 20 поліцейських з Києва, Харкова та Одеси – передаватимуть свій досвід іншим колегам.

Департамент комунікації Національної поліції України

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*